05.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu

Zapisując się na szkolenie, wyrażasz zgodę na spełnienie przez Organizatora świadczenia przed upływem terminu odstąpienia od Umowy i jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że w dniu rozpoczęcia szkolenia tracisz prawo do odstąpienia od umowy.
Administratorem danych jest Grupa Wydawnicza SEMANTIKA Sp. z o.o., ul. Żuławska 10, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w zgłoszeniu w celu prowadzenia Twojego konta w serwisie oraz w celach marketingowych, w tym w celu komunikacji handlowej drogą elektroniczną. Jeżeli podasz dobrowolnie swój numer telefonu, uznamy to za zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz zrezygnować otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną. Wystarczy napisać w tej sprawie na biuro@semantika.pl. Jeśli zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację kanałem telefonicznym, również napisz na biuro@semantika.pl. Masz także prawo do dostępu do swoich danych, usunięcia, zmiany, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w Polityce Prywatności.