Pobierz za darmo

egzemplarz czasopisma
"Współczesna Dietetyka"

Jedyne czasopismo przygotowane we współpracy z najbardziej uznanymi specjalistami dietetyki w Polsce, pełne wiedzy opartej na EBM!
7 lat
na rynku
6 wydań
w roku 
> 700 
artykułów
#1 
wśród dietetyków

Dlaczego warto prenumerować czasopismo Współczesna Dietetyka ?

Wiedza oparta na EBM

Sięgasz po najnowszą wiedzę medyczną i dietetyczną opartą na aktualnych doniesieniach naukowych, wytycznych towarzystw i rekomendacjach autorytetów w swoich dziedzinach.

Praktyczne rozwiązania

Zyskujesz praktyczne wskazówki postępowania z pacjentami w gabinecie dietetycznym, jak i z pacjentami szpitalnymi. O żywieniu klinicznym piszemy w odrębnym dziale, w każdym wydaniu magazynu.

Gotowe algorytmy

Dostajesz gotowe schematy i algorytmy postępowania dietetycznego przy różnych schorzeniach towarzyszących oraz w odniesieniu do specyficznych grup pacjentów.

Nowe umiejętności

Poszerzasz swoje kompetencje w zakresie nowych obszarów dietetyki, takich jak opieka bariatryczna, dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych, żywienie w onkologii, czy psychodietetyka.

#opinie klientów

Co mówią o nas subskrybenci

W każdym numerze dowiaduje się czegoś nowego co mogę wykorzystać w codziennej pracy. Mój ulubiony dział to Diagnostyka i Dietetyka Onkologiczna. Perspektywa różnych specjalistów to dla mnie największy atut.

Daria, dietetyk kliniczny
Bardzo pomocna jest baza artykułów na portalu, łatwo wyszukać konkretne zagadnienie i doczytać, żeby rozwiać wątpliwości dotyczące nietypowych przypadków.

Sylwia, nutritionist
Prenumeruję czasopismo i uczestniczę w webinarach  Współczesnej Dietetyki. Serdecznie polecam!

Klaudia, studentka dietetyki

Poznaj nasz zespół redakcyjny

Agata Stróżyk

Ewa Ehmke vel Emczyńska-Seliga

Katarzyna Wolnicka

Karolina Karabin

Viola Urban

Dorota Szymańska

Joanna Jurek

i wielu innych cenionych ekspertów