Pobierz za darmo

egzemplarz czasopisma
"Drogi Gminne i Powiatowe"

Jeżeli na co dzień jesteś zawodowo związany z zarządzaniem i utrzymaniem dróg sięgnij po magazyn w całości poświęcony tematyce zarządzania drogami lokalnymi!
>10 lat
na rynku
6 wydań
w roku
700
artykułów
#1
 w branży 

Dlaczego warto prenumerować czasopismo?

Otrzymujesz dostęp do STREFY PROFESJONALNEJ online - obszerną bazę informacji zgromadzonych w Bibliotece wiedzy: materiały niepublikowane w czasopiśmie i pogrupowane porady ekspertów. Ponad 500 plików narzędziowych (kalkulacje, schematy projektowe, tabele, gotowe wzory dokumentów)
W każdym wydaniu dwumiesięcznika eksperci w przystępny sposób objaśniają prawne niuanse oraz analizują nowe technologie, które usprawniają bieżące utrzymanie dróg niższej kategorii. Doradzają też, skąd wziąć środki na realizowanie nowych inwestycji oraz jak je przeprowadzić, aby uniknąć błędów technicznych, formalnych i prawnych.

#opinie klientów

Co mówią o nas czytelnicy

Bardzo polecam czasopismo, które tworzy redakcja. Robi to bardzo profesjonalnie i pozyskuje coraz więcej nowych autorów, którzy piszą o realnych problemach w branży. Wiele artykułów doskonale oddaje codzienne zmagania przy zarządzaniu i utrzymaniu dróg. Prenumeruję już od kilku lat.

Krzysztof
Wartość merytoryczna publikowanych treści, a także wielu innych inicjatyw podejmowanych przez Redakcję, jak choćby konferencja i webinaria, jest zawsze na wysokim poziomie!! Życzę wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie czasopisma wielu jeszcze lat dalszych sukcesów z pożytkiem nie tylko dla nich, ale również, a może przede wszystkim, dla całej branży drogowej. 

Robert
Wiele znanych mi kolegów, w tym i ja, chętnie bierze do ręki papierowy magazyn, gdy tylko pojawi się jego nowe wydanie, żeby śledzić najnowsze informacje prawne i nowinki technologiczne. Osobiście lubię także korzystać ze Strefy Profesjonalnej, w której jest mnóstwo gotowych formularzy, druków – nie raz przydały mi się w pracy.

Maciej

Poznaj nasz zespół redakcyjny

dr inż. Michał Stawowiak

Agata Kozłowska

Konrad Różowicz

dr inż. Krzysztof Chlipalski

Przemysław Gogojewicz

Przemysław Stałowski

Tomasz Szczygielski 

i wiele innych cenionych ekspertów