Inspiracja

Wiedza

Pomoce

Na żywo

6 godzin warsztatów

Video

Dostęp do nagrań

Mega pack

Z materiałami na zajęcia

Certyfikat

Imienny

7 lat doświadczeń edukacyjnych, wydawniczych i szkoleniowych

Kolejna! Już siódma edycja Konferencji Get Creatvie Now, podczas której przekażemy Wam solidną dawkę pomysłów, inspiracji, wiedzy i motywacji!

Write your awesome label here.

NA żywo   

Oglądaj na żywo    

W konkretach

#1  Energia

Widzimy, że potrzebujecie energetycznego wzmocnienia, pozytywnych emocji i dopływu pomysłów, zatem przybywamy z pomocą! Już po raz SIÓDMY spotkamy się z Wami online podczas Konferencji GET CREATIVE NOW!

#2  Pomysły

To nietypowa konferencja, podczas której zaprezentujemy prelekcje w formie warsztatowej, raczej na dywanie niż za biurkiem, a nawet z uwzględnieniem aktywności ruchowych. Przygotowaliśmy dla Was całodzienny maraton pomysłów wypełniony po brzegi inspiracjami, pomocami i gotowcami, które można wypróbować, a nawet zrobić samemu.

#3  Bezpłatnie

Spotkajmy się wszyscy tego dnia! Połączmy siły, zainspirujmy się, przygotujmy na nowy rok 2024! Zawalczmy o uśmiech na twarzach uczniów, podczas niezwykłych zajęć języka angielskiego, które będzie można przeprowadzić dzięki nowym pomysłom i zastrzykom energii dostępnym na wyciągnięcie ręki – dostępnym na Get Creative Now! Zupełnie… ZA FREE!

#4  Materiały

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się przeprowadzić najbliższą konferencję ZA DARMO. Nie płacisz za nią wcale, chyba że chcesz otrzymać maga pack materiałów, to oferujemy możliwość zakupienia biletu PREMIUM.

Kto powinien wziąć udział w konferencji Get Creative Now

  • Początkujący nauczyciele, uczący najmłodszych języka angielskiego, którzy szukają wsparcia, podpowiedzi, sprawdzonych i kreatywnych pomysłów na zajęcia.
  • Doświadczeni nauczyciele, którzy chcą poznać zupełnie nowe (ale sprawdzone!) pomysły na ciekawe zajęcia.
  • Stali bywalcy naszych eventów, zawsze zaskakujemy kreatywnymi rozwiązaniami.

Czego możesz
nauczyć się tym razem

Tym razem szykujemy dla Was coś wyjątkowego! Get Creative Now. Ideas for the Whole Year – otrzymacie mnóstwo pomysłów, inspiracji i materiałów na zajęcia angielskiego od stycznia do grudnia! Czyli na CAŁY ROK! TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
Mimo zdalnej formy utrzymujemy praktyczny wymiar i aktywne zaangażowanie Uczestników, zatem prelekcje będą w formie warsztatowej. Na dodatek Uczestnicy będą mogli trakcie Konferencji skorzystać z przygotowanych przez nas materiałów (do pobrania w pdf) i aktywnie uczestniczyć w warsztatach.

Program

9.00 - 15.00

Powiew inspiracji na Winter Lessons 

Każda pora roku inspiruje do wprowadzenia ciekawych aktywności tematycznych podczas lekcji językowych. Zimowy czas jest idealny na skupienie się na słownictwie związanym z ubraniami, ponieważ można łatwo je powtarzać na realnej garderobie uczniów. Ponad to okres zimowy to idealny moment na wprowadzenie przeciwieństwa HOT & COLD oraz związany z tym efekt WOW. Wszystkie pomysły zaprezentowane podczas tego warsztatu będą nawiązywać tematycznie do sprawdzonych piosenek anglojęzycznych, które są uwielbiane przez najmłodszych! 

Kasia Brzozowska-Dziewięcka

Spring and Easter time!

Podczas tych warsztatów dowiesz się, jak przeprowadzić atrakcyjne i skuteczne zajęcia z wiosną i Wielkanocą w tle. Poznasz sprawdzone pomysły na pomoce, które można przygotować własnoręcznie „z niczego”, poznasz metody motywowania dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, propozycję piosenek, które ożywią Twoje lekcje, a także pomysły ich wykorzystanie. Ponadto, będą niesamowite eksperymenty i doświadczenia, które nie tylko pobudzą dziecięcą wyobraźnię, ale także sprawią, że nauka stanie się przygodą. Nie zabraknie sprawdzonych pomysłów, które wprowadzą odrobinę magii na zajęcia. 

Magda Malinowska

Creative lesson plan

Podczas warsztatu Natalia podpowie, jak planować lekcję angielskiego krok po kroku, jak wybierać pomoce dydaktyczne i materiały, które będą pomocne na zajęciach, skąd czerpać pomysły. Nauczysz się też, jak dobierać piosenki, historyjki i nagrania wideo. Dowiesz się, które ćwiczenia pomogą wyciszyć grupę, a które zaktywizują do działania, jak zachęcić dzieci do mówienia, a także jakie zabawy sprawdzą się w grupie mniejszej i większej.

Natalia Tengowska

Let’s celebrate!

Pomysły na święta nietypowe na zajęciach angielskiego 

Dzień Pandy, Dzień Zdrowia, Dzień Sportu, Pierwszy Dzień Wiosny? No problem! Na warsztatach odkryjesz kreatywne sposoby na wplecenie nietypowych świąt do zajęć. Poznasz ciekawe, skuteczne i uniwersalne pomysły na zajęcia angielskiego, zgarniesz gotowe pomysły na ruchowe, plastyczne i muzyczne aktywności, które wykorzystasz podczas dowolnego święta czy dnia nietypowego.

Katarzyna Kłopska

Oszczędzaj swój czas z AI

Przygotuj się do zajęć „Welcome Autumn” w kilka minut

Podczas warsztatu odkryjesz możliwości sztucznej inteligencji i zobaczysz jak wykorzystać ją podczas swoich zajęć. Nauczysz się korzystać z platform do generowania darmowych ciekawych obrazów i platform do tworzenia darmowych quizów i flashcards. Dowiesz się jak szybko, skutecznie i legalnie wygenerować grafiki w AI, a także jak stworzyć quizy na jesienne zajęcia.

Magdalena Kaleta-Kuzińska

New Start!

Ciekawe pomysły na zajęcia na początku roku szkolnego

Podczas warsztatu Ania podzieli się sprawdzonymi aktywnościami, które nie tylko ożywią początek roku szkolnego, ale również wzbogacą Twoje zajęcia w ciągu całego rok szkolnego. Poznasz rymowanki idealne na rozpoczęcie i zakończenie zajęć. Zrobisz pomoce dydaktyczne, które pobudzą logiczne myślenie. Poznasz nowe zabawy ruchowe do wykorzystania „od zaraz”. Wzbogacisz także swój repertuar piosenek i rymowanych idealnych na zajęcia. Dodatkowo nauczysz się opowiadać historie bez użycia książki, angażować grupę w aktywne słuchanie i powtarzanie zwrotów w języku angielskim, oraz odkryjesz skuteczne metody zapamiętywania imion uczniów.

Anna Buschke

Inspirować Was będą

#meet our team | #shining stars | #teaching with love | #get creative | #

Ania Buschke
Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka „Little Forest Children’s Bookshop”, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli.
Kasia Brzozowska-Dziewięcka
Właścicielka dwóch Szkół Języków Obcych Happy Kids oraz aktywna nauczycielka języka angielskiego. Od kilku lat inspiruje Was podczas kolejnych edycji konferencji Get Creative NOW, które każdorazowo współprowadzi i animuje uzyskując Wasze najwyższe uznanie.
Magdalena Kaleta-Kuzińska
Wykładowczyni dydaktyki języków obcych Akademii Kujawsko-Pomorskiej i Uniwersytetu WSB Merito. Tłumaczka, nauczycielka języka, pracująca z maluszkami i osobami dorosłymi.
Katarzyna Kłopska
Nauczycielka angielskiego, autorka materiałów metodycznych i podręczników do nauki języka angielskiego. Pasjonatka dobrej zabawy, jej zdaniem radość podczas lekcji to 90% sukcesu w nauce języka.Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka „Little Forest Children’s Bookshop”, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli.
Magda Malinowska
Pedagog specjalny i neurodydaktyk. Od ponad dekady pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Autorka programów nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej. Prowadzi cykliczne warsztaty i szkolenia metodyczne „Little Star” dla nauczycieli, pedagogów i rodziców. Założycielka i dyrektorka modelowego przedszkola terapeutycznego Forrest.
Natalia Tengowska
Pasjonatka nauczania języków obcych w niestandardowy sposób. Na co dzień uczy języka angielskiego i hiszpańskiego w swojej szkole językowej Poliglota w Lubawie, na Mazurach. Od 17 lat pracuje z grupami w różnym wieku, ale to właśnie zajęcia z dziećmi dają jej najwięcej możliwości do eksperymentowania, ruchu, śmiechu, radości i wspaniałej edukacyjnej podróży.
Ania i Ania z Get Creative!
Dbałość o szczegóły, piękne grafiki, inspirujące kolory, spontaniczne pomysły, miłość do nowych produktów i projektów zarazem, ułatwianie pracy nauczycielom angielskiego, nietypowe pomysły na angielski, nauka poprzez zabawę - to lubią! Z miłości do języka i kreatywności powstało Get Creative. Gromadzą wokół siebie ludzi, którzy tak jak one mają głowy pełne pomysłów i chcą się nimi dzielić. Tworzą różne projekty, za pomocą których mają możliwość podzielenia się pomysłami na zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci z efektem WOW!

Bilety

  • 0 zł

Empty space, drag to resize
Bilet FREE
  • Dostęp do transmisji z Konferencji 20.01.2024 r. 
  • 69 zł netto

             84,87 zł brutto
Bilet PREMIUM
  • Dostęp do transmisji z Konferencji 20.01.2024 r. 
  • Dostęp do nagrania z Konferencji na okres 7 dni.
  • Certyfikat uczestnictwa w warsztatach w formie elektronicznej.
  • Pack materiałów na zajęcia w formie pdf.