Moc inspiracji na nowy rok szkolny

4 godziny

warsztatów

Video

dostęp do nagrań

Mega pack

materiałów na zajęcia

Certyfikat

imienny

Konferencja

Get Creative Live

September Kick-off

Moc inspiracji na nowy rok szkolny!

Kiedy

5
września
2024

*

Gdzie

ONLINE!
Czyli wygodnie z twojego ulubionego fotela
*

Dla kogo

Dla wszystkich,
którzy chcą zorganizować się we wrześniu i wejść w nowy rok z przytupem!
*

Write your awesome label here.

Materiały do szkolenia

NA żywo   

Oglądaj na żywo    

W konkretach

#1  Energia

Właśnie wtedy, gdy potrzebujecie energetycznego wzmocnienia, pozytywnych emocji i dopływu pomysłów na nowy rok, przybywamy z pomocą! Ta konferencja jest właśnie dla Was!

#2  Pomysły

To nietypowa konferencja, podczas której przeprowadzimy dla Was warsztaty, raczej na dywanie niż za biurkiem, a nawet z uwzględnieniem aktywności ruchowych. Przygotowaliśmy dla Was maraton pomysłów wypełniony po brzegi inspiracjami, pomocami i gotowcami, które można wypróbować, a nawet zrobić samemu.

#3  Bezpłatnie

Spotkajmy się wszyscy tego dnia! Połączmy siły, zainspirujmy się, przygotujmy na nowy rok szkolny 2024/2025! Przedstawimy wam sprawdzone triki i sposoby na zajęcia, a przewodzić temu będą 3 prelegentki – nauczycielki z wieloletnim doświadczeniem, które podzielą się swoimi sekretami na udany rok szkolny. A to wszystko zupełnie ZA FREE!

#4  Materiały

Przygotowaliśmy pack materiałów, który pomoże ci wejść w ten rok szkolny z przytupem! A co w środku? Uniwersalne karty pracy, rozkład materiału na cały rok, piosenki, rymowanki i sprawdzone zabawy na każdą okazję!

Kto powinien wziąć udział w Konferencji Get Creative Live September Kick-off

 • Zastanawiasz się, co zrobić podczas zajęć językowych w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego, kiedy dzieci jeszcze żyją wakacjami? Chcesz poznać zupełnie nowe (ale sprawdzone!) pomysły na powakacyjne zajęcia?
 • Jeśli tak – ta konferencja jest dla Ciebie! A może jesteś początkującym nauczycielem i nie wiesz, jakie zajęcia przeprowadzić? Jeśli tak – ten warsztat również jest dla Ciebie!
 • Z konferencji mogą skorzystać zarówno nauczyciele języka angielskiego z doświadczeniem w pracy z dziećmi, jak również osoby początkujące. Podczas spotkania online nasze prelegentki pokażą superpomysły na zajęcia językowe, które można wykorzystać zarówno w przedszkolu, jak i klasach I-III.

Czego nauczysz się
tym razem

Jak zawsze szykujemy dla Was coś wyjątkowego! Konferencja Get Creative Live September Kick-off  to obowiązkowe wydarzenie dla nauczycieli języka angielskiego którzy chcą rozpocząć nowy rok szkolny z energią i kreatywnością.
Przygotowaliśmy program pełen inspirujących prezentacji, praktycznych wskazówek oraz innowacyjnych narzędzi, które pomogą Wam wzbogacić lekcje i ułatwią pracę w klasie! A po zakończeniu otrzymacie mnóstwo pomysłów, inspiracji i materiałów na zajęcia angielskiego na nowy rok szkolny.

Program

17.30 - 21.30

I. Get off to a good start!

 • Jak rozpocząć wrzesień i nie zwariować? Porady dla nauczycieli pracujących z najmłodszymi.
 • Lekcyjne pewniaki w grupie małej i dużej.
 • Piosenki na dobry początek
Podczas tych warsztatów doświadczona nauczycielka podzieli się sprawdzonymi sposobami na lekcje z najmłodszymi. Poznacie tipy i pewniaki na zajęcia w małej i dużej grupie. Wszystkie pomysły zaprezentowane podczas tego warsztatu będą nawiązywać tematycznie do sprawdzonych piosenek anglojęzycznych, które są uwielbiane przez najmłodszych!
Kasia Brzozowska-Dziewięcka

II. Useful tips for getting organised

 • Dobre nawyki wrześniowe, czyli kilka słów o organizacji lekcji
 • Trzy uniwersalne karty pracy na zajęcia we wrześniu. Poznaj tajniki Canvy
Wrzesień to idealny czas na wprowadzenie nowych, pozytywnych nawyków, które pomogą Wam lepiej zarządzać czasem, efektywniej pracować i dbać o nasze zdrowie. Dodatkowo, dowiecie jak łatwo i szybko tworzyć estetyczne prezentacje, plakaty, infografiki i inne materiały dydaktyczne. Pokażemy, gdzie znaleźć gotowe szablony oraz jak je dostosować do własnych potrzeb, aby w pełni wykorzystać dostępne narzędzia.
Magda Malinowska

III. KEEP CALM and tell a story

Jak zawsze, przygotowaliśmy dla Was nową porcję pomysłów na zajęcia z książeczkami. Zobaczycie, jak kreatywnie wykorzystać historyjki (nawet bez posiadania książki) do pracy na dywanie, wyciszenia grupy lub dodania dzieciom energii np. w pochmurny, jesienny dzień.
Natalia Tengowska

IV. GET CREATIVE best ideas for autumn lessons

Podzielimy się z Wami naszymi sprawdzonymi, przepięknymi ;) i oczywiście, kreatywnymi pomysłami na zajęcia dotyczące powrotu do szkoły i przedszkola, jesieni oraz wrześniowo-październikowych świąt nietypowych.
Katarzyna Kłopska

Inspirować Was będą

#meet our team | #shining stars | #teaching with love | #get creative | #

Ania Buschke
Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka „Little Forest Children’s Bookshop”, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli.
Kasia Brzozowska-Dziewięcka
Właścicielka dwóch Szkół Języków Obcych Happy Kids oraz aktywna nauczycielka języka angielskiego. Od kilku lat inspiruje Was podczas kolejnych edycji konferencji Get Creative NOW, które każdorazowo współprowadzi i animuje uzyskując Wasze najwyższe uznanie.
Joanna Patyk-Taous
Lektorka i mentorka związana zawodowo z poznańską szkołą językową Papuga. Autorka bloga z materiałami dydaktycznymi dla lektorów angielskiego patyczanka.pl.

Bilety

 • 0 zł

Empty space, drag to resize
Bilet FREE
 • Dostęp do transmisji z Konferencji 05.09.2024 r.
 • 69 zł netto

             84,87 zł brutto
Bilet PREMIUM
 • Dostęp do transmisji z Konferencji 05.09.2024 r.
 • Dostęp do nagrania z Konferencji na okres 7 dni.
 • Certyfikat uczestnictwa w warsztatach w formie elektronicznej.
 • Pack materiałów na zajęcia w formie pdf.